03.03.2017 11:00
Νέες καταχωρήσεις 3-03-2017

Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων

Αγαπητοί γονείς,

Σας ενημερώνουμε ότι λόγω σοβαρών τεχνικών προβλημάτων είναι αδύνατη η διεξαγωγή της γενικής συνέλευσης του Συλλόγου μας την Δευτέρα 06.03.2017. Θα λάβετε εκ νέου ενημέρωση για την ημερομηνία διεξαγωγής της.

Με εκτίμηση το ΔΣ του Συλλόγου.

Νέες καταχωρήσεις 14-11-2016

Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων

Αγαπητοί γονείς,

Σας ενημερώνουμε ότι οι αρχαιρεσίες για την εκλογή του νέου ΔΣ του συλλόγου μας θα πραγματοποιηθούν σήμερα Δευτέρα 14/11/16 και ώρα 19.00 μμ στο χώρο του σχολείου μας. Η παρουσία σας είναι επιβεβλημένη για να μπορέσει να εκλεγεί ΔΣ και χρειαζόμαστε τουλάχιστον την εκπροσώπηση του 1/3 των παιδιών του σχολείου μας (105 ΄μαθητών ) για να μπορέσουμε να έχουμε εκπρόσωπο και στην Ένωση Γονέων του Δήμου Καλαμαριάς. Σας υπενθυμίζουμε ότι το δικαίωμα ψήφου και υποψηφιότητας έχουν όσοι γονείς έχουν τακτοποιήσει οικονομικά την ετήσια συνδρομή τους η οποία είναι 10 ευρώ για έναν μαθητή και 15 ευρώ για δύο μαθητές-αδέρφια και πάνω. Σήμερα θα είναι και η τελευταία προσπάθεια για την ανάδειξη του νέου Συλλόγου.

Με εκτίμηση το ΔΣ του Συλλόγου.